בבקשה התקן את גרסת נגן הפלאש האחרונה על מחשבך - נגן פלאש 9 להורדה.

אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים - אודותינו

אוכמן את חסקי מהנדסים יועצים
אוכמן את חסקי – מהנדסים יועצים הינו משרד מהנדסים פרטי בבעלות משותפת.

המשרד עוסק בשני תחומים עיקריים:
  • תכנון הנדסי (קונסטרוקציה) של בניניי מגורים, מסחר ותעשיה.
  • ניהול ופיקוח על פרויקטים בענף הבניה.
בנוסף משרדנו עוסק בכתיבת חוות דעת מומחה לבית משפט בנושאים שונים ומגוונים הקשורים בענף הבנייה.

תכנון הנדסי היוצא את משרדינו מאופיין ברמת פירוט ודיוק מהגבוהות בארץ, לצד תכנון חכם ומוקפד החוסך עלויות באופן ישיר ועקיף לקהל לקוחותינו.
אין זה סוד כי תכנון ברמה גבוהה, מקטין את חוסר הוודאות האופיינית לפרויקטים בענף.
מעבר לחיסכון ישיר בעלויות חומר וביצוע, תכנון שכזה מאפשר קבלת תמונה בהירה, אמיתית ומדוייקת לפחות לגבי עלויות שלד המבנה המהוות כ-40 אחוזים מהעלות הכוללת של פרויקט בבניה קונבנציונאלית. יתרה מכך, בפרויקטים בהם אנו עוסקים גם בניהול ופיקוח על הביצוע התמונה הבהירה תתקבל לא רק עבור שלד המבנה אלה עבור הפרויקט כולו.

ניהול ופיקוח על הבניה הוא למעשה "מוצר משלים" לתכנון ההנדסי. התכנון ההנדסי נגזר מהתכנון האדריכלי ומחייב לימוד מקדים של כל תוכניות האדריכל, מתכנן המבנה, כך שבסופו של תהליך, המהנדס אשר תכנן את שלד המבנה מכיר את כל מאפייני ומרכיבי המבנה טוב יותר מכל אדם אחר. משלב זה ניהול ופיקוח על ביצוע הפרויקט בפועל הופך למשימה קלה הרבה יותר.

אצלינו באוכמן את חסקי – מהנדסים יועצים, תוכל לקבל מענה לכל הצרכים שלך בענף הבניה. אנו הדוגלים במקצועיות ומקצוענות מעל לכל, לצד סבלנות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, מאפשרים לך שקט מוחלט במהלך הביצוע, מינימום מקרים בלתי צפויים, מקסימום תכנון מקדים וחשיבה לעומק עוד לפני התחלת העבודה, חיסכון בעלויות ובזמן וקבלת מוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר.

אנחנו לא מתפשרים, אנחנו מתכננים ובונים.

דף הבית - אודותינו - שירותים - יזמים / קבלנים - אדריכלים - מוסדות - פרטיים - פרויקטים - מאמרים - מפת אתר - צרו קשר - איך מגיעים 

TalentSites בניית אתרים

כל הזכויות שמורות לאוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים 2007