בבקשה התקן את גרסת נגן הפלאש האחרונה על מחשבך - נגן פלאש 9 להורדה.

אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים - אדריכלים

אוכמן את חסקי מהנדסים יועצים
הרבה דברים נלקחים בחשבון בעת תכנון אדריכלי של מבנה, התאמה ללקוח וצרכיו, התאמה לסביבה, מיקום והעמדה, חיסכון, אולי "בניה ירוקה" ועוד ועוד אשר קצרה היריעה מלהרחיב כאן.

אנחנו ב"באוכמן את חסקי מהנדסים יועצים" מבינים שאחד הדברים החשובים ביותר לאדריכל הינו החופש היצירתי והיכולת לתכנן ככל העולה על רוחו בגבולות התקציב של הלקוח. אנחנו מאפשרים לך "לשכוח" את ההיבט ההנדסי ולתכנן כמעט חופשי מאילוצים.
האדריכלים אשר בוחרים לעבוד עימנו יעידו על כך בעצמם. הותיקים שבהם, יושבים עימנו עוד לפני הצגת התוכניות ללקוח, הם הבינו כבר כי ניתן יהיה לחסוך המון, עלויות, זמן עבודה, שאלות ובכלל, ליצור מהלך עבודה נכון יותר, מהיר יותר וטוב יותר עבור צוות המתכננים וכמובן עבור הלקוח.

העבודה המשותפת בצד היצירתיות ההנדסית והעובדה שהיננו עוסקים גם בתכנון הנדסי וגם בניהול בפועל של פרויקטי בנייה מעניקה לאדריכל הבוחר לעבוד עימנו יתרונות רבים לעין שיעור. בין אם הלקוח הוא חברה ובין אם אדם פרטי.

ברור לכולנו, העוסקים בתכנון מבנים, כי כמעט הכל ניתן לביצוע ובדרך כלל המגבלה היא פיננסית, תקציבית, יחד איתנו תוכל להתגבר על המגבלות התכנוניות הקשות ביותר ולאתר יחד פתרונות יצירתיים, מעניינים ולא פחות חשוב – חסכוניים, עבור הלקוח שלך.
חופש היצירה שלך כאדריכל, תלוי לא פעם ביצירתיות ההנדסית של המהנדס איתו תבחר לעבוד, היצירתיות שלנו תאפשר לך את החופש הזה ואת היכולת להגיע לתוצאה מושלמת עבור הלקוח שלך ועבורך. הדקדקנות והירידה לפרטים הקטנים ביותר היא שתאפשר לך ליישם את שבעיניי רוחך.

חזור אחורה לדף השירותים
דף הבית - אודותינו - שירותים - יזמים / קבלנים - אדריכלים - מוסדות - פרטיים - פרויקטים - מאמרים - מפת אתר - צרו קשר - איך מגיעים 

TalentSites בניית אתרים

כל הזכויות שמורות לאוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים 2007