בבקשה התקן את גרסת נגן הפלאש האחרונה על מחשבך - נגן פלאש 9 להורדה.

אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים - יזמים וקבלנים

אוכמן את חסקי מהנדסים יועצים
ברשימת לקוחותינו תוכל למצוא את חברות הבניה המובילות בצפון, אנו יודעים כי הצרכים ההנדסיים של קהילת היזמים/קבלנים הינם שונים ומגוונים, החל מבעיות מהותיות כגון, ליקויי בניה, דרך דברים כגון סדיקה "בלתי נמנעת", רטיבות וכיו"ב, לצד ההיבטים הפיננסים והערכות מוקדמת החשובים כל כך לכל איש עסקים וודאי יזם-קבלן בענף הבנייה.

למעשה, הכל מתחיל מהתכנון, תכנון הנדסי ברמה גבוהה מקטין את חוסר הוודאות הפיננסית ובכלל, בכל פרויקט בענף הבניה. יחד עם סדר מופתי, תוכניות ברמת פירוט עליונה, רשימות ברזל מפורטות ומדוייקות, כל אלה יעניקו לך את הוודאות חשובה כל כך ויאפשרו לך הערכות מוקדמת וניהול נכון של כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו, מיקסום רווחים, צימצום עלויות והערכות מבעוד מועד לבלתי צפויים הקורים חדשות לבקרים בענף הבניה.

אצלינו לא ישארו לך ערמות חישוקים שאריות ברזל ורשתות שינדדו מאתר לאתר.
אצלינו תוכל לקבל כתב כמויות מפורט עד רמת הבלוק הבודד לביצוע השלד.
אצלינו תוכל לקבל ליווי ופיקוח מטעמך על המבצעים בשטח בכל רמה שתבחר.

חשיבה על הפרטים הקטנים ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות הנקראות לא אחת בבניין "בלתי פתירות", עבודת צוות משולבת עם האדריכל ואיתור מקדים של כל הבעיות המבניות העלולות להופיע בעתיד, הם חלק בלתי נפרד מהשרות אותו תקבל אצלנו ב"אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים". אנו לא משאירים מקום לספקות או שאלות לצוותים בשטח, הם מצידם מקבלים "הוראות הרכבה לבניין" על כל חלקיו, פרטי החיבור ודגש על המקומות הבעייתיים או אלה הברורים פחות.

יחד אתך, נמצא את הפתרונות הטובים ביותר והחסכוניים ביותר עבורך, לא נהסס להעלות נקודות בעיתיות ולהציג הדברים כפשוטם להחלטתך כפי שכבר עשינו לא אחת בעבר. בוא לראות תוכניות ברמה אחרת, רשימות ופרטים אשר יחסכו לך זמן ועלויות, לצד שרות והבנת הצרכים שלך באופן שלא הכרת עד היום.
על כך יעידו המופיעים ברשימת לקוחותינו.

חזור אחורה לדף השירותים


דף הבית - אודותינו - שירותים - יזמים / קבלנים - אדריכלים - מוסדות - פרטיים - פרויקטים - מאמרים - מפת אתר - צרו קשר - איך מגיעים 

TalentSites בניית אתרים

כל הזכויות שמורות לאוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים 2007