בבקשה התקן את גרסת נגן הפלאש האחרונה על מחשבך - נגן פלאש 9 להורדה.

אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים - מוסדות

אוכמן את חסקי מהנדסים יועצים
כמי שעוסקים בתכנון הנדסי – ברורות לנו המגבלות של מוסדות גדולים בבואם להוציא אל הפועל פרויקט הנדסי. בדרך כלל המוסד המדובר מתמחה בתחום שאינו הנדסת בניין ודורש תכנון המתאים לצרכיו ומידותיו. הבנתנו את הצרכים של מוסדות גדולים מקבלת משנה תוקף ועשויה להיות משמעותית ביותר עבור המוסד המדובר.

משרדנו עבד ועובד על פי "הספר הכחול" ובהתאם לכל דרישות מכון התקנים הישראלי.
בעלי המשרד הינם בוגרי הטכניון שבחיפה בפקולטה להנדסה אזרחית אשר התמחו כבר במהלך לימודיהם ולאחר מכן, בהנדסת מבנים. בוגרי שרות צבאי מלא ואף מעבר לכך ובעלי ראייה מאקרוסקופית, ארגונית רחבה. ההתאמה הזו, על כל מרכיביה, מביאה אותנו להיות הבחירה הטובה ביותר כספקי שרות הנדסי, תכנוני או אחר, למוסדות בינוניים וגדולים על כל צרכיהם הקשורים בענף הבניה לרבות, ניהול ופיקוח על פרויקט, הכנת ו/או בדיקת כתבי כמויות ורשימות ברזל, אישור חשבונות חלקיים וסופיים עבור קבלני משנה, בחינת איכות העבודה לפני בחירת קבלני משנה או ספקים, תכנון הנדסי קונסטרוקטיבי מלא, מפורט ומוקפד כולל הנחיות לביצוע, שלבי ביצוע וניהול לוחות זמנים.

מנהל מוסד/פרויקט, זכור כי הנדסת מבנים אינה לחובבנים, אתה חייב לצידך מהנדסי מבנים רציניים וקפדנים, פנה עוד היום לאוכמן את חסקי ותקבל מענה לכל הצרכים של הארגון בראשו אתה עומד כולל פגישות ייעוץ והכוונה עוד בשלבים של בחינת האפשרויות העומדות בפני ארגונך.

חזור אחורה לדף השירותים
דף הבית - אודותינו - שירותים - יזמים / קבלנים - אדריכלים - מוסדות - פרטיים - פרויקטים - מאמרים - מפת אתר - צרו קשר - איך מגיעים 

TalentSites בניית אתרים

כל הזכויות שמורות לאוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים 2007