בבקשה התקן את גרסת נגן הפלאש האחרונה על מחשבך - נגן פלאש 9 להורדה.

אוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים - פרטיים

אוכמן את חסקי מהנדסים יועצים
בשעה טובה ! החלטתם לבנות או להרחיב את ביתכם.
תהליך זה עתיד להיות מהמשמעותיים ביותר בחייכם ויכול להיות חוויה נעימה להפליא אך גם ההפך הגמור מכך.
בבואכם לתהליך מורכב ויקר זה עליכם לצעוד בזהירות, עקב בצד אגודל, ורצוי מאוד להעזר בליווי של בעל מקצוע רציני שינהל עבורכם את התהליך כולו ויפקח על אכות העבודה, לוחות הזמנים וכל הנדרש בדרך להשלמת בית החלומות שלכם.
אצלינו באוכמן את חסקי מהנדסים יועצים, תוכלו לקבל את כל הדרוש לכם ובעיקר תחושת הביטחון והאמינות הדרושים כל כך בתהליך מורכב ויקר שכזה.
משרדינו יעניק לכם 'מטריית' שרותים רחבה של מגוון הנושאים הקשורים בבניית ביתכם, החל מתכנון הנדסי בו אנו משתלבים בפרויקט עוד טרם הגשת הבקשה להיתר בניה, דרך הפקת תוכניות עבודה מפורטות וכתבי כמויות, הכנת תקציב ומסגרת עלויות כוללת (הערכה בלבד), הכנת מכרזים לבעלי המקצוע השונים, ועד ניהול מלא של הפרויקט כולו.
אתם תקבעו מה תהה רמת המעורבות שלכם בפרויקט כאשר כל צעד וצעד, וודאי צעדים הגוררים הוצאות כספיות, יקבלו את אישורכם מראש, תהליך העבודה יובהר לכם לחלוטין ולמעשה תקבלו הכוונה מקצועית, אמינה ומדוייקת לאורך כל הפרויקט על ידי מהנדס מבנים בוגר הטכניון מוסמך ומנוסה.

כמהנדסים מתכננים, לנו הכלים לראות את מכלול מערכות הבית והצרכים השונים, אנו שמתכננים את שלד הם המהנדסים שיכירו את ביתכם טוב יותר מכל אדם או בעל מקצוע אחר והיחידים שיוכלו להצביע על הנקודות בהן ניתן לחסוך עלויות, נקודות קריטיות עליהן יש לשים את הדגש למניעת כשלים עתידיים ולספק לכם את מגוון הפתרונות הקיימים לכל צורך שיעלה במהלך העבודות.

עד היום תכננו ומתכננים עשרות רבות של יחידות דיור גם עבור ייזמים/קבלנים וגם עבור לקוחות פרטיים. עבדנו ועודנו עובדים מול מגוון אדריכלים ובעלי מקצוע מכל תתי התחומים הקיימים בענף הבנייה. ניהלנו פרוייקטים רבים עבור לקוחות פרטיים ובעיקר כאלה שגם את שלד המבנה תכננו עבורם.
עימנו מגיע חיסכון בעלויות על כך יעידו בעצמם לקוחותינו הגרים כבר בביתם, חיסכון בחומר, חיסכון בשכר בעלי מקצוע ולא פחות חשוב, חיסכון בכאב ראש ולבטים המדירים שינה לא אחת בסוג הפרויקטים המדובר וכל זאת מבלי להתפשר לרגע על איכות העבודה ורמת השירות להם תזכו.

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות וייעוץ ראשוני במשרדינו במהלכה נשמח להעמיד לרשותכם רשימת לקוחות לשם קבלת רשמים ממקור ראשון.

איתנו מובטחת לכם חווית בניה בלתי נשכחת, חשיפה עמוקה לעולם ההנדסה והבניה,
שיתוף פעולה אמיתי והנדסת מבנים ברמה הגבוהה ביותר שיש - ללא ספק !

בברכת דרך צלחה,
ליאור, תומר וצוות המשרד


חזור אחורה לדף השירותים
דף הבית - אודותינו - שירותים - יזמים / קבלנים - אדריכלים - מוסדות - פרטיים - פרויקטים - מאמרים - מפת אתר - צרו קשר - איך מגיעים 

TalentSites בניית אתרים

כל הזכויות שמורות לאוכמן את חסקי - מהנדסים יועצים 2007